PLEN


Prawnicy

Piotr Ochalik

Piotr Ochalik adwokat

piotr.ochalik@om.mail.pl

Posiada dużą wiedzę i doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych krajowych i zagranicznych. Specjalizuje się w prawie: handlowym, cywilnym, obrotu nieruchomościami, telekomunikacyjnym własności intelektualnej
i przemysłowej, upadłościowym i układowym,jak również w prawie karnym gospodarczym.
W roku 1993 ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W 1998 ukończył aplikację adwokacką w Okręgowej Izbie Adwokackiej w Krakowie.
W 1999 został wpisany na listę adwokatów Okręgowej Izby Adwokackiej w Krakowie.

Jacek Michalczyk

Jacek Michalczyk adwokat

jacek.michalczyk@om.mail.pl

Bogate doświadczenie w kompleksowej obsłudze przedsiębiorców w tym w przygotowywaniu i negocjowaniu kontraktów, obsłudze inwestycji budowlanych i w sektorze informatycznym. Specjalizuje się w prawie zamówień publicznych sektora informatycznego, gospodarczym, cywilnym, pracy, obrotu nieruchomościami, autorskimi, własności przemysłowej, zwalczania nieuczciwej konkurencji, karnym gospodarczym. W 1998 roku ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2002 roku ukończył aplikację adwokacką w Okręgowej Izbie Adwokackiej w Krakowie.
W tym samym roku został wpisany na listę adwokatów Okręgowej Izby Adwokackiej w Krakowie.

Damian Opalski adwokat

stanowisko: associate

damian.opalski@om.mail.pl

Aplikant adwokacki w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie. Absolwent Prawa oraz Administracji na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zainteresowania prawne: prawo karne i procedura karna oraz prawo rodzinne.

Błażej Diskau aplikant adwokacki

blazej.diskau@om.mail.pl

Aplikant adwokacki w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizuje się w prawie karnym, prawie karnym gospodarczym oraz prawie rodzinnym

Monika Fryc aplikant adwokacki

monika.fryc@om.mail.pl

Aplikant adwokacki w Okręgowej Radzie Adwokackiej. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie cywilnym, w tym zwłaszcza w postępowaniu cywilnym oraz w prawie administracyjnym.

stanowisko:

31-517 Kraków, ul. Olszańska 19, tel: +48 12 415-31-99, fax: 12 415-97-15