PLEN


O nasFirma Prawnicza Ochalik & Michalczyk adwokacka spółka partnerska powstała w następstwie zacieśnienia współpracy pomiędzy indywidualnymi kancelariami adwokackimi Mec. Piotra Ochalika i Mec. Jacka Michalczyka i wzajemnego zaufania ugruntowanego szeregiem udanych przedsięwzięć. Ponadto powodem tej decyzji była wola ugruntowania pozycji na rynku usług prawniczych i dalszy rozwój, jak również wyspecjalizowanie się w obsłudze prawnej przedsiębiorców krajowych i zagranicznych. Usługi świadczone przez Firmę są świadczone przez wykwalifikowanych i doświadczonych prawników.

Posiadamy doświadczenie w kompleksowej obsłudze przedsiębiorców oraz podmiotów publicznych zarówno w formie obsługi zewnętrznej, jak również w ramach struktur wewnętrznych Klienta - w sprawach bieżących, jak również przy realizacji projektów inwestycyjnych, negocjacjach i przy rozwiązywaniu sporów. W zależności od potrzeb Klientów możliwe jest stałe świadczenie usług, jak i udzielanie doraźnie pomocy prawnej.

Reprezentujemy naszych Klientów przed sądami powszechnymi, polubownymi, jak również we wszelkich postępowaniach administracyjnych. Firma współpracuje z innym kancelariami prawnymi, notariuszami, biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi, analitykami finansowymi, specjalistami od pozyskiwania środków z funduszy Unii Europejskiej oraz rzeczoznawcami zapewniając tym kompleksowość i efektywność świadczonych usług. Mec. Piotr Ochalik jest członkiem „Forum – Sieci Niezależnych Adwokatów i Radców Prawnych” zrzeszającej kancelarie prawnicze z Koszalina, Lublina, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Suwałk,Warszawy, Wrocławia.

31-517 Kraków, ul. Olszańska 19, tel: +48 12 415-31-99, fax: 12 415-97-15